APIE MUS PRODUKCIJA (B2B) SERVISAS LOGISTIKA KONTAKTAI

APIE MUS

Pagrindinė „BROCK ELECTRONICS SIA“ veiklos sfera - didmeninė prekyba ne maisto prekėmis

Šioje srityje kompanija dirba nuo 1999 metų.

„BROCK ELECTRONICS SIA“ verslo partneriai - stambiausias Baltijos regiono prekybos centras DIY (prekės namams, remontui ir statybai), prekybos tinklai: „Maxima“, „TN Kurši“, RD Electronics,  OBI ir k.t.


„BROCK ELECTRONICS SIA“ yra oficialūs įgaliotieji prekinių ženklų: SEVERIN, SENCOR, „Lamart“, ELESKO, ALPINA, „Apollo“, „Lumme“, MARTA, TROYKA prekybos atstovai Latvijoje, užtikrinantys prekybą šia produkcija bei jų techninį remontą ir priežiūrą. Siūlomų prekių asortimentas yra nuolat plečiamas, įskaitant būtiniausias namų ūkio priemones - higienos prekes, žaislus, virtuvės, apšvietimo įrangą, baldus ir t.t. iki aukščiausių technologijų planšetinių kompiuterių.


„BROCK ELECTRONICS SIA“ kompanija nuolat vystosi bei vis labiau modernėja. 2011 metais „BROCK ELECTRONICS SIA“ įgyvendino sandėlio apskaitos XML programą, kuri suteikia verslo partneriams galimybę, naudojant realaus laiko režimą, gauti aktualią informaciją apie turimas prekes sandėlyje pagal jų modelį.

 

Jūsų patogumui patalpose, esančiose Latgales 462 sukurta demonstracinė salė, kur galite apžiūrėti naujausius prekių pavyzdžius, o taip pat ir remonto dirbtuves, kuriose atliekamas įvairių rūšių remontas. Išsamios informacijos apie serviso remontą ieškokite skyriuje „Servisas“.


Norėdami aplankyti mūsų demonstracinę salę, Jūs galite pateikti užklausą, paskambinę telefonu +371 67297762 arba kreipdamiesi į savo regiono prekybos atstovą.
 
Kad savo klientams suteiktume aukščiausio lygio aptarnavimą, nuo 2011 metų kiekviename Latvijos regione dirba „BROCK ELECTRONICS SIA“ prekybos atstovas, o nuo 2013 metų - Lietuvoje ir Estijoje dirba „BROCK ELECTRONICS SIA“ eksporto vadybininkai.
 
Linkėdami sėkmingo bendradarbiavimo,
BROCK ELECTRONICS SIA


Starptautiskās konkurētspējas veicināšana

SIA BROCK ELECTRONICS ir noslēdzis 25.07.2018. līgumu Nr.SKV-L-2018/140 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds