APIE MUS PRODUKCIJA (B2B) SERVISAS LOGISTIKA KONTAKTAI

APIE MUS

Pagrindinė „GTCL Baltic“ veiklos sfera - didmeninė prekyba ne maisto prekėmis

Šioje srityje kompanija dirba nuo 1999 metų.

„GTCL Baltic“ verslo partneriai - stambiausias Baltijos regiono prekybos centras DIY (prekės namams, remontui ir statybai), prekybos tinklai: „Maxima“, „TN Kurši“, RD Electronics,  OBI ir k.t.


„GTCL Baltic“ yra oficialūs įgaliotieji prekinių ženklų: SEVERIN, SENCOR, „Lamart“, ELESKO, ALPINA, „Apollo“, „Lumme“, MARTA, TROYKA prekybos atstovai Latvijoje, užtikrinantys prekybą šia produkcija bei jų techninį remontą ir priežiūrą. Siūlomų prekių asortimentas yra nuolat plečiamas, įskaitant būtiniausias namų ūkio priemones - higienos prekes, žaislus, virtuvės, apšvietimo įrangą, baldus ir t.t. iki aukščiausių technologijų planšetinių kompiuterių.

„GTCL Baltic“ kompanija nuolat vystosi bei vis labiau modernėja. 2011 metais „GTCL Baltic“ įgyvendino sandėlio apskaitos XML programą, kuri suteikia verslo partneriams galimybę, naudojant realaus laiko režimą, gauti aktualią informaciją apie turimas prekes sandėlyje pagal jų modelį.

 

Jūsų patogumui patalpose, esančiose Piedrujos gatvėje, sukurta demonstracinė salė, kur galite apžiūrėti naujausius prekių pavyzdžius, o taip pat ir remonto dirbtuves, kuriose atliekamas įvairių rūšių remontas. Išsamios informacijos apie serviso remontą ieškokite skyriuje „Servisas“.


Norėdami aplankyti mūsų demonstracinę salę, Jūs galite pateikti užklausą, paskambinę telefonu +371 67297762 arba kreipdamiesi į savo regiono prekybos atstovą.
 
Kad savo klientams suteiktume aukščiausio lygio aptarnavimą, nuo 2011 metų kiekviename Latvijos regione dirba „GTCL Baltic“ prekybos atstovas, o nuo 2013 metų - Lietuvoje ir Estijoje dirba „GTCL Baltic“ eksporto vadybininkai.
 
Linkėdami sėkmingo bendradarbiavimo,
GTCL Baltic


Starptautiskās konkurētspējas veicināšana

SIA GTCL Baltic ir noslēdzis 25.07.2018. līgumu Nr.SKV-L-2018/140 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds