PAR MUMS PREČU KATALOGS (B2B) SERVISS LOĢISTIKA KONTAKTI VAKANCES

Par mums

Uzņēmuma  GTCL BALTIC  pamatnodarbošanās ir nepārtikas preču vairumtirdzniecība.

Uzņēmums šajā nozarē darbojas jau kopš 1999.gada.

Šobrīd  Esam viens no straujāk augošajiem un lielākajiem sadzīves tehnikas vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā.

GTCL BALTIC  sadarbības partneru vidū ir visi lielākie Baltijas valstu DIY un pārtikas preču lielveikalu tīkli – tādi kā Maxima,  RD electronics, ON/OFF,  Obi, Expert, Madiamarkt, Mediashop Baltstore, Elkor un daudzi citi.


Uzņēmums GTCL BALTIC  ir oficiālais SEVERIN, SENCOR, LAMART, BRAND, ELESKO, ALPINA, APOLLO, LUMME, MARTA, TROYKA, Bomann, AEG, BROCK un daudzu citu uzņēmumu  partneris un tehniskā servisa nodrošinātājs Latvijā un Baltijā. Piedāvātais preču klāsts pastāvīgi tiek papildināts un tajā ir viss nepieciešamais - sākot no higiēnas precēm, rotaļlietām, virtuves tehniku, apgaismojuma elementiem, mēbelēm  un beidzot ar augsti tehnoloģiskiem tehnikas izstrādājumiem.

Uzņēmums GTCL BALTIC  nepārtraukti attīstās un modernizējās. Kopš 2011.gada GTCL BALTIC sadarbības partneriem ir pieejama XML noliktavas uzskaites programa, kur tiešsaistē jebkurā laikā var iegūt informāciju par aktuālajiem noliktavas atlikumiem katram konkrētam preču artikulam. Pēdējā gada laikā uzņēmuma apgrozījums ir palielinājies 3 reizes.

Jūsu ērtībām, Piedrujas ielā 7, esam izveidojuši izstāžu zāli, kurā var apskatīt visus jaunākos preču paraugus, un remonta servisu, kurā tiek veikti visa veida remonti. Sīkāku informācīju par remontu atradīsiet sadaļā Serviss

Pierakstīties uz izstāžu zāles apmeklēšanu var pa tālr + 371 67297762 vai pie jūsu reģionālā pārstāvja.

Lai radītu kvalitatīvu servisu no 2011.gada katrā Latvijas reģionā darbojas GTCL BALTIC tirdzniecības pārstāvis un no 2013.gada Lietuvā un Igaunijā darbojas GTCL BALTIC eksporta menedžeris.
 
Vēlot veiksmīgu sadarbību,
GTCL BalticStarptautiskās konkurētspējas veicināšana

SIA GTCL Baltic ir noslēdzis 25.07.2018. līgumu Nr.SKV-L-2018/140 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds