PAR MUMS PREČU KATALOGS (B2B) SERVISS LOĢISTIKA KONTAKTI VAKANCES

Par mums

Uzņēmuma  Ditech distribution pamatnodarbošanās ir nepārtikas preču vairumtirdzniecība.

Uzņēmums šajā nozarē darbojas jau kopš 1999.gada.

Šobrīd  Esam viens no straujāk augošajiem un lielākajiem sadzīves tehnikas vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā.

Ditech distribution sadarbības partneru vidū ir visi lielākie Baltijas valstu DIY un pārtikas preču lielveikalu tīkli – tādi kā Maxima,  RD electronics, ON/OFF,  Obi, Expert, Madiamarkt, Mediashop Baltstore, Elkor un daudzi citi.


Uzņēmums Ditech distribution ir oficiālais SEVERIN, SENCOR, LAMART, BRAND, ELESKO, ALPINA, APOLLO, LUMME, MARTA, TROYKA, Bomann, AEG, BROCK un daudzu citu uzņēmumu  partneris un tehniskā servisa nodrošinātājs Latvijā un Baltijā. Piedāvātais preču klāsts pastāvīgi tiek papildināts un tajā ir viss nepieciešamais - sākot no higiēnas precēm, rotaļlietām, virtuves tehniku, apgaismojuma elementiem, mēbelēm  un beidzot ar augsti tehnoloģiskiem tehnikas izstrādājumiem.


Uzņēmums Ditech distribution nepārtraukti attīstās un modernizējās. Kopš 2011.gada Ditech distribution sadarbības partneriem ir pieejama XML noliktavas uzskaites programa, kur tiešsaistē jebkurā laikā var iegūt informāciju par aktuālajiem noliktavas atlikumiem katram konkrētam preču artikulam. Pēdējā gada laikā uzņēmuma apgrozījums ir palielinājies 3 reizes.

Jūsu ērtībām, Maskavas ielā 462, mums atrodās remonta serviss, kurā tiek veikti visa veida remonti. Sīkāku informācīju par remontu atradīsiet sadaļā Serviss

Pierakstīties uz izstāžu zāles apmeklēšanu var pa tālr + 371 67297762 vai pie jūsu reģionālā pārstāvja.

Lai radītu kvalitatīvu servisu no 2011.gada katrā Latvijas reģionā darbojas Ditech distribution tirdzniecības pārstāvis un no 2013.gada Lietuvā un Igaunijā darbojas Ditech distribution eksporta menedžeris.
 
Vēlot veiksmīgu sadarbību,
Ditech distributionStarptautiskās konkurētspējas veicināšana

SIA Ditech distribution ir noslēdzis 25.07.2018. līgumu Nr.SKV-L-2018/140 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds