MEIST TOOTED (B2B) TEENINDUS LOGISTIKA KONTAKTID

LOGISTIKA

BROCK ELECTRONICS SIA on Läti ettevõtetele heaks logistikalahenduseks – tagame Teile olmekaupade logistikateenuste kättesaadavuse kogu Läti teritooriumil.

    Ettevõtte BROCK ELECTRONICS SIA logistikakeskus vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele jaasetseb strateegiliselt kesklinnas. Uus autopark, moodsad pealelaadimisseadmed, kaasaegse logistikaprotsessi kontrollimise tarkvara olemasolu ning kogemustega ja professionaalsed töötajad suudavad pakkuda klientidele parima kvaliteediga logistikalahendusi.
   Pakume kiiret ja efektiivset kaubaveo lahendust, mis tagab meie klientidele õigeaegse ja kavliteetse tarneteenuse:

  • Jae - ja hulgimüügipunktidesse
  • Supermarketite keti jaotuskeskustesse

    Teostame ka parima marsruudi planeerimist ja tagame kvaliteetse klienditeeninduse.

Laoteenused

    Meie laos Riias on tavatoodete jaoks 800 paletikohta.
Oleme enda protsessid automatiseerinud ja usaldanud kaupade efektiivset paigutamise, komplekteerimiskohtade täiendamise, kaupade ringluse ja muude igapäevaste laotingimuste kontrollimise haldusprogrammile, mis suudab lühikese aja jooksul optimeerida kogu lao töö.

     

Kauba müügilahendused

    Kauba müügilahendused on välja töötatud kaubamärgi omanikele, tootjatele, esindjatele ja hulgimüüjatele, kes müüvad erinevat kaupa Lätis, Leedus ja Eestis.
Nõustudes sellega, et hulgimüügiäris on oluline toimetada kaup kohale õigeaegselt ja vigadeta, oleme tulnud välja lahendustega, mis võimaldavad Teil meie logistikateenuste peale loota ja hoida klientdega häid suhteid enda äri arendamiseks!

 

Võtke meiega ühendust ja jälgige tarnegraafikuid!

   Tagame logistikaalast täisteenust kooskõlas kõrgkvaliteetsete standarditega, optimeerime Teie logistikakulutused ja aitame Teil leida sobivaimad lahendused.