PAR MUMS PREČU KATALOGS (B2B) SERVISS LOĢISTIKA KONTAKTI VAKANCES

Loģistika

BROCK ELECTRONICS ir labs loģistikas risinājums Latvijas uzņēmumiem - mēs nodrošināsim Jūs ar pilnu nepārtikas preču loģistikas pakalpojumu klāstu visā Latvijas teritorijā.

    Uzņēmuma Brock electronics loģistikas centrs atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem un  stratēģiski ir izvietots galvaspilsētas centrā. Jauns automobiļu parks, modernas iekraušanas iekārtas, mūsdienīgs loģistikas procesa kontroles programmatūras nodrošinājums, pieredzējuši un profesionāli darbinieki sniedz mūsu klientiem visaugstākās kvalitātes loģistikas risinājumus.

    Mēs piedāvājam ātrus un efektīvus kravu pārvadājumu risinājumus, kas mūsu klientiem nodrošina savlaicīgas un kvalitatīvas piegādes:

  • uz mazum/vairumtirdzniecības vietām
  • uz lielveikalu tīklu distribūcijas centriem

    Mēs veicam arī izdevīgāko maršrutu plānošanu un nodrošinam kvalitatīvu klientu servisu. 

Noliktavas pakalpojumi

    Mūsu Rīgas noliktavā atrodas  800 palešu vietas regulārajām precēm.

    Procesu automatizāciju, kā piemēram preču efektīvu izvietojumu, komplektēšanas vietu papildināšanu, preču rotāciju un citas noliktavas ikdienas darbības - esam uzticējuši noliktavas pārvaldības programmai, kas reālā laikā optimizē visas noliktavas darbību.

     

Preču izplatīšanas risinājumi

    Preču izplatīšanas risinājumi ir izstrādāti zīmolu īpašniekiem, ražotājiem, zīmolu pārstāvjiem un vairumtirgotājiem, kas pārdod dažāda veidu preces Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā.

   Izprotot pilnībā, cik svarīgi ir preču vairumtirdzniecības/izplatīšanas biznesā piegādāt preci laicīgi un bez kļūdām, esam izveidojuši savus risinājumus tā, lai Jūs varat droši paļauties uz loģistikas pakalpojumiem un iemantot labas attiecības ar klientiem sava biznesa tālākai attīstībai!

 

Sazinieties ar mums un uzziniet piegāžu grafikus!

   Mēs nodrošināsim pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem, optimizēsim Jūsu loģistikas izmaksas un palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotākos risinājumus.